Ściągamy oraz instalujemy eToro

System eToro umożliwia dostęp do aplikacji na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest instalacja oddzielnej aplikacji eToro, co podwyższa poziom komfortu użytkownika. Drugą możliwością dostępu jest eToro WebTrader, do czego wystarczy posiadanie przeglądarki internetowej. Obsługa WebTrader nie jest jednak tak prosta, jak w przypadku oddzielnej aplikacji – użytkownik nie może przeprowadzać transakcji w trybie wizualnym.

Rejestracja

1. Wystarczy, że podczas przeglądania niniejszej strony klikniesz na link Chcę rozpocząć handel!

2. Poprzez wpisanie loginu, hasła i innych danych zarejestrujesz się w systemie eToro.

Registrační formulář eToro

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego tylko i wyłącznie z wykorzystaniem znaków angielskiej klawiatury. W przypadku wykorzystania innych znaków rejestracja nie zostanie zakończona pomyślnie.

Instalacja aplikacji

1. Po pomyślnie zakończonej rejestracji kliknij na „Chcę rozpocząć handel”. Po kliknięciu na link aktywuje się instalacja platformy eToro.
Klikněte na tlačítko začít obchodovat

2. Ściągnij plik instalacyjny.
Stažení instalační aplikace

3. Otwórz plik instalacyjny i postępuj zgodnie z przewodnikiem instalacji. Częścią instalacji jest również wybór języka aplikacji. Nie jest to jednak wybór definitywny. Zmiany języka możesz dokonać również w ustawieniach aplikacji.
Výběr jazyka

4. Po dokończeniu instalacji zaloguj się poprzez wpisanie wcześniej wybranego loginu oraz hasła. Po wykonaniu powyższych czynności zostaniesz przekierowany do trybu handlowania realnymi środkami finansowymi. W dowolnej chwili możesz ponownie powrócić do trybu treningowego, ale musisz ponownie dokonać rejestracji.
Přihlášení do aplikace

5. Zacznij handlować i zarabiać! Początkującym polecamy przede wszystkim nasz Przewodnik po aplikacji w języku polskim oraz inne materiały dotyczące eToro w języku angielskim.

eToro Web Trader

Jeżeli wybrałeś dostęp do eToro poprzez przeglądarkę internetową, możesz opuścić kroki opisane w punktach 1-3. Twoje konto będzie dla Ciebie dostępne na dowolnym komputerze posiadającym łącze internetowe. Jedynym minusem tego sposobu dostępu do aplikacji jest troszkę wolniejsza praca oraz niższy komfort użytkownika.

By rozpocząć pracę z eToro WebTrader wpisz w swojej przeglądarce adres: www.etoro.com/WebTrader/

eToro WebTrader